You are here:

Angielski online

Realizowany bez wychodzenia z domu kurs języka angielskiego
SMART LEARNING to wirtualny kurs języka angielskiego. W jego zakresie zagwarantowana jest efektywna powtórka materiałów po lekcji za pomocą specjalnej platformy. Uczyć się angielski online można osobiście lub w grupie 2 osób. Osoby, które dotychczas zdecydowały się na kurs doceniają też to, że nie jest kosztowny. Innowacyjna oraz skuteczna nauka języka angielskiego bazuje na modelu 2torowym. Zapewnia on bieżący kontakt z lektorem online na żywo, jak i wgląd do powtarzania materiału na platformie. W czasie kursu efektywnie łączone są kompetencje czynne oraz bierne języka. Kursant przećwiczy z wykładowcą mówienie oraz wymowę. Zaznajamia się ze strukturami gramatyczno – leksykalnymi w wypowiedziach ustnych. Aby rozpocząć naukę w szkole wystarczy przesłać zgłoszenie, wyznaczy własny poziom i dopilnować niezbędnych spraw formalnych. Innowacyjna platforma sprawi, że tok nauczania jest maksymalnie zindywidualizowany.

Posted by: admin

Related articles
 

Publikacje:

  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!
  • Przeprowadzki Zielona Góra na terenie kraju. Przeprowadzki na terenie Europy. https://www.wojciechowskitransport.pl Przeprowadzki osób prywatnych, przeprowadzki firm i instytucji.
  • najlepsza strona w internecie blog motoryzacyjny motoryzacja, samochody auto-moto

Back to Top