W sobotę o godzinie 18:00 Arka Gdynia Handball podejmie Azoty Puławy – czwarty aktualnie w tabeli PGNiG Superliga zespół. Gdyńska drużyna nie będzie w tym pojedynku faworytem ale jak zwykle postara się o jak najlepszy wynik. Mecz zostanie rozegrany w hali Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5.

Żółto – niebiescy rok 2019 rozpoczęli po zmianach kadrowych i z meczu na mecz zbierają cenne doświadczenie. Sobotni rywal gdyńskiej to klasowa i doświadczona drużyna, która aktualnie z dorobkiem 39. punktów zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Bilans trzech ostatnich spotkań jest korzystny dla ekipy gości ale miejscowi nie odpuszczą i zapowiadają walkę do końca.

Paweł Ćwikliński (Arka Gdynia Handball)Rywal jest z górnej półki ale na pewno się nie poddamy. Wiemy na jakim jesteśmy miejscu a na jakim oni są. Nastawiamy się na walkę a nie tylko o to aby mecz się odbył. Będziemy walczyć!

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy) – Za nami jak i przed nami trudny okres dlatego jedziemy do Gdyni bardzo skoncentrowani i z nadzieją na dobry mecz naszej drużyny. Wiemy ze Arka u siebie się nie położy. Mieliśmy problemy na wyjazdach i nie chcemy ich powtarzać.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków piłki ręcznej!

Wstęp bezpłatny!

Arka Gdynia Handball – Azoty Puławy , sobota, 09 marca 2019 r., godz. 18:00, hala Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5).