Bilans ostatnich trzech spotkań obu zespołów to trzy zwycięstwa zespołu z Kwidzyna. Zespół gości po wygranej jedną bramką w ostatnim meczu ligowym z Górnikiem Zabrze będzie na pewno trudnym przeciwnikiem do pokonania. Nie mniej jednak nasi gracze zrobią wszystko aby powalczyć z ekipą MMTS-u i rozstrzygnąć wynik na swoją korzyść.

Żółto – niebiescy rok 2019 rozpoczęli po zmianach kadrowych. Do zespołu dołączyli m.in. Mateusz Rutkowski, Krystian Wołowiec, Michał Skwierawski i Łukasz Całujek. Na zgranie się zawodników potrzeba trochę czasu i właśnie takie spotkania jak mecz z MMTS-em będą dobrą okazją do zaprezentowania się z lepszej strony.

Ze względu na zajętość hali Gdynia Arena, piątkowy mecz rozegrany zostanie w hali Gdyńskiego Centrum Sportu przy ulicy Olimpijskiej 5. Równolegle z naszym meczem swoje spotkanie grają zawodnicy piłkarskiego klubu Arka Gdynia – w związku z tym prosimy kibiców wybierających się do hali GCS-u aby pamiętali o utrudnieniach w ruchu i ograniczeniach w parkowaniu przy hali i stadionie.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Wstęp bezpłatny!

Arka Gdynia Handball – MMTS Kwidzyn , piątek, 22 lutego 2019 r., godz. 18:00, hala Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5).