Pierwszy nasz pojedynek sezonu 2018/2019 z drużyną ze Szczecina zakończył się tylko jedną bramką na korzyść gospodarzy. Nadszedł czas, żeby nasza drużyna zrewanżowała się za porażkę na wyjeździe. Nasz zespół już w niedzielę 10 lutego o godz. 13.00 w hali Gdynia Arena podejmie Sandrę SPA Pogoń Szczecin. Mecz będzie transmitowany w nSport+ od godziny 12.45.

Okazja będzie wyjątkowa, gdyż wspólnie z drużyną piłki nożnej Arki Gdynia mamy dla naszych kibiców niespodziankę.

Każdy, kto posiada karnet na mecze Arki Gdynia, bądź bilet na mecz piłki nożnej Arka Gdynia – Korona Kielce, na mecz piłki ręcznej wchodzi za 1 zł.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl (szczegóły wkrótce)

  • Wstęp na mecz piłki ręcznej dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
  • Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Arka Gdynia Handball – Sandra SPA Pogoń Szczecin , niedziela, 10 lutego 2019 r., godz. 13:00, hala GDYNIA ARENA (ul. K. Górskiego 8).

Arka Gdynia – Korona Kielce , niedziela, 10 lutego 2019 r., godz. 15:30, Stadion Miejski (ul. Olimpijska 5).

-> bilety na mecz Arka Gdynia – Korona Kielce