Nie ulega wątpliwości, że mecz w pierwszej rundzie przeciwko drużynie z Lubina nie poszedł po myśli zawodników Arki. Nadszedł czas, żeby nasza drużyna zrewanżowała się za wcześniejszą porażkę. Nasz zespół już w środę 30 stycznia o godz. 18.00 w hali Gdynia Arena podejmie MKS Zagłębie Lubin.

Żółto – niebiescy mają za sobą ciężkie przygotowania zimowe, które rozpoczęły się na początku stycznia, ponadto drużynę wzmocnili między innymi Krystian Wołowiec oraz Michał Skwierawski.  To dobry prognostyk przed środowym starciem z MKS Zagłębie Lubin.

Od początku stycznia trenowaliśmy bardzo ciężko, żeby ten pierwszy mecz w roku 2019 był dla nas zwycięski. Dołączyło do nas dwóch nowych zawodników i dużo czasu poświęcaliśmy na to, żeby zgrać ich z drużyną. Jestem przekonany, że zawodnicy za wszelką cenę będą chcieli zrewanżować się drużynie z Lubina za porażkę w pierwszej rundzie i podejdą do tego meczu podwójnie skoncentrowani i zaangażowani –  powiedział Trener Arki Gdynia Dawid Nilsson.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl

  • Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
  • Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Arka Gdynia Handball – MKS Zagłębie Lubin , środa, 30 stycznia 2019 r., godz. 18:00, hala GDYNIA ARENA (ul. K. Górskiego 8).