Pełna koncentracja, wola walki i zimna głowa – to recepta na sukces w nadchodzącym spotkaniu. Przynajmniej tak twierdzi Dawid Nilsson, trener Arki Gdynia. Już w najbliższą sobotę gdyńscy szczypiorniści we własnej hali podejmą opolską Gwardię.

W miniony piątek żółto-niebiescy po walce ulegli na wyjeździe Wybrzeżu Gdańsk. W drużynie jednak nikt się nie załamuje i nikomu nie brakuje motywacji przed kolejnym ligowym spotkaniem. – Przed meczem nastawiamy się bojowo i z ogromną wolą zwycięstwa. Chcemy wyeliminować te błędy, które popełniliśmy w Gdańsku. Jesteśmy dobrej myśli, cały czas się budujemy i chcemy wygrać każde następne spotkanie – powiedział Dawid Nilsson.

Nasz sobotni przeciwnik to młoda i ambitna drużyna, w której trzon zespołu wplatani są nowi zawodnicy. Szczypiorniści Arki wiedzą jednak, że przy pełnej koncentracji mogą powtórzyć scenariusz z meczu z Kaliszem, w którym pokonali przed własną publicznością zespół z wielkopolski. – Po kilku przegranych meczach w samych końcówkach musimy zrobić wszystko, żeby odbudować to, co tworzyliśmy przez te wszystkie tygodnie. Wola walki i troszeczkę więcej zimnej głowy, to na pewno da dobry efekt – dodał Nilsson.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na
www.interticket.pl

  • Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY.
    Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
  • Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY :
    – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz
    – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Arka Gdynia Handball – Gwardia Opole ,
sobota, 1 grudnia 2018 r., godz. 20:00,
hala GIER GCS (ul. Olimpijska 5/9).