Nie ulega wątpliwości, że mecz z Energą MKS Kalisz dostarczył mnóstwa emocji. Teraz Arka Gdynia zmierzy się z bardziej doświadczonym rywalem. Nasz zespół już w czwartek 15 listopada o godz. 18.00 w hali Gdynia Arena podejmie Chrobrego Głogów.

Żółto – niebiescy mają za sobą pierwsze zwycięstwo: w meczu ligowym w ramach 9. kolejki PGNiG Superligi pokonali 28:24 Energa MKS Kalisz. To dobry prognostyk przed sobotnim starciem z mielecką Stalą oraz czwartkowym Chrobrym Głogów, jednak nasi zawodnicy nie zamierzają lekceważyć rywali. – Mecz z Mielcem na pewno pokaże, w jakiej jesteśmy dyspozycji oraz czy punkty z Kaliszem były dziełem przypadku. Na pewno nie będą to łatwe spotkania, ale podejdziemy do nich maksymalnie skoncentrowani i nastawieni na odniesienie zwycięstwa. Liczę na to, że po meczu zarówno w Mielcu, jak i w czwartek w Gdyni będziemy mogli cieszyć się z kolejnych punktów – powiedział Trener Arki Gdynia Dawid Nilsson.

Jak już wiadomo w Mielcu nie udało się wygrać ale w czwartek przed własną publicznością postaramy się zdobyć kolejne punkty!

Relacje z meczu ze Stalą Mielec można przeczytać na stronach: Trójmiasto.pl | SportoweFakty.pl

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na
www.interticket.pl

  • Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY.
    Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
  • Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY :
    – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz
    – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Arka Gdynia Handball – Chrobry Głogów ,
czwartek, 15 listopada 2018 r., godz. 18:00,
hala GDYNIA ARENA (ul. K. Górskiego 8).