W sobotę 3 listopada o godzinie 18:30 Arka Gdynia podejmuje Energę MKS Kalisz. Żółto-niebiescy liczą na to, że nie powtórzą błędów z poprzednich spotkań.

O dwa punkty z pewnością nie będzie łatwo. Zespół prowadzony przez Pawła Ruska to drużyna bardzo wymagająca, która od początku sezonu pokazuje, że potrafi być groźna. W składzie MKs-u znajduje się wielu doświadczonych zawodników i aby zwyciężyć, nie może zabraknąć woli walki. – Przed przerwą mimo wyników byliśmy w dobrej dyspozycji. Odetchnęliśmy, a przerwa dała nam czas na popracowanie nad pewnymi elementami. Zobaczymy jak będziemy wyglądali w sobotę. Nie próżnowaliśmy, ale czas pokaże. Wygrana z Kaliszem to nasz cel podstawowy – powiedział Dawid Nilsson.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl

– Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
– Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia!

Arka Gdynia Handball – Energa MKS Kalisz , sobota, 3 listopada 2018 r., godz. 18:30, hala GDYNIA ARENA (ul. K. Górskiego 8).

Fot. Grzegorz Jędrzejewski / 400mm.pl