Arka Gdynia szykuje się na trudne i wymagające spotkanie z Orlen Wisłą Płock, czyli wicemistrzem Polski, które już 9 października o godz. 18:00 w Gdyni Arenie.

W najbliższy wtorek zagramy z Wisłą Płock, która jak na tę chwilę odniosła pięć zwycięstw: z Energą MKS Kalisz 29:26, Stal Mielec 38:22, SPR Chrobry Głogów 33:26, Energą Wybrzeże Gdańsk 38:27 i z KPR Gwardią Opole 37:24. To co chyba wszystkich zaskoczyło to ostatni mecz Wisły Płock, który wygrał rywal Nafciarzy NMC Gónik Zabrze 26:25. Cały mecz i jego przebieg były czymś nietypowym dla Wisły Płock, bo to nie oni rządzili na boisku, a goście. Na przerwę zeszli z wynikiem 10:13 dla zabrzan. Druga połowa zaczęła się nerwowo i tak też skończyła. Niewątpliwie ostateczny wynik jest nie tyle kwestią złej gry Wisły, a ciekawej taktycznie gry ze strony Zabrza, które zaskoczyło świetną grą i konsekwencją na boisku.

Bez wątpienia ORLEN Wisła Płock to bardzo mocna drużyna, która aktualnie plasuje się na 4 miejscu tabeli PGNiG Superligi na sezon 2018/2019. Widać jednak, że nawet najlepszych można wybić z rytmu. Arka Gdynia niewątpliwie będzie chciała wykorzystać to spotkanie, jako cenne doświadczenie i zrobi co w jej mocy, aby zapunktować w Gdyni Arenie przed swoimi kibicami.

Spotkanie VII kolejki PGNiG Superligi już 9.10.2018r. o godz. 18:00 w Gdyni Arenie.

Zapraszamy szkoły do licznego przybycia oraz aktywnego i głośnego kibicowania na meczu. Szkołę, która przybędzie w najliczniejszym składzie odwiedzą zawodnicy drużyny Arka Gdynia Handball. WAŻNE, aby był darmowy wstęp prosimy o potwierdzenie udziału grupy szkolnej do dnia 8.10.2018 r. na biuro@agreczni.pl

Poza sportowymi emocjami nie zabraknie takich atrakcji, jak:
✔ konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszego partnera Alexander Toys
✔ na koniec wybór zawodników MVP meczu z obu drużyn. Wygrani otrzymają pamiątkowy medal MVP i zestawy kosmetyków od Fundatora nagród Ziaja.