Już w najbliższą sobotę  o godz. 18:00 w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, szczypiorniści gdyńskiej Arki rozegrają mecz V kolejki PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Nie ma wątpliwości, że obie drużyny będą walczyć do ostatnich sił o cenne punkty. Piotrkowianin aktualnie z pulą 2 pkt. i 12. miejscem na tabeli, z kolei Arka Gdynia wciąż głodna pierwszych punktów i zamykająca ligową tabelę 14. miejscem.

Jak podkreśla Adam Lisiewicz z Arki Gdynia – chcemy przełamać tę złą passę i pokazać, że umiemy grać w piłkę ręczną na poziomie superligowym. Na mecz z Piotrkowem mamy przygotowane różne warianty gry stricte pod naszego rywala i chyba, jak wszyscy sportowcy nastawiamy się wyłącznie na zwycięstwo.

Z pewnością wszystkich kibiców przybyłych na sobotni mecz czeka dużo emocji i mamy nadzieję piękne sportowe widowisko.

Mecz Arka Gdynia Handball – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski wyjątkowo odbędzie się na Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 5/9. Po meczu planowane jest wręczenie nagród MVP najlepszym zawodnikom obu drużyn.

Ceny biletów:

15 zł – normalny

10 zł – ulgowy

20 zł – rodzinny (rodzice plus dzieci, max 4)

Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny

Bilety do nabycia przed meczem na Hali GCS oraz online na stronie: www.interticket.pl za wyjątkiem biletu rodzinnego dostępnego wyłączenie na hali. W sprzedaży dostępne są także karnety Arki Gdynia Handball na sezon 2018/2019 PGNiG Superligi.